Περιοχή

Νέα Πολιτεία

Ανακάλυψε τις διαθέσιμες επιλογές ακινήτων και βρες τον χώρο που ταιριάζει στα σχέδιά σου.

Αγορά ακινήτων

1διαθέσιμα ακίνητα

Πραγματικές επιλογές από την αγορά της περιοχής.

Από
195.000 €
Έως
195.000 €
Ακίνητα στην περιοχή

Διαθέσιμα τώρα

Ακίνητα στην περιοχή

Όλα τα ακίνητα

Διαμέρισμα 75 τ.μ.

Θεσσαλονίκη > Εύοσμος > Νέα Πολιτεία
195.000 €
75 τ.μ. 2 δωμάτια 1 μπάνιο 3ος

Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γνωρίστε την περιοχή: Νέα Πολιτεία

Ακριβής θέση σε μια ευρύτερη τοπική ονομασία

Κατοικία στην επιλογή «Νέα Πολιτεία Ευόσμου»: ακριβής θέση σε μια ευρύτερη τοπική ονομασία. Ο τόπος εξετάζεται μέσα από συγκεκριμένα σημεία αναφοράς και τις δικές σας ανάγκες διαμονής.
Δείτε ακίνητα στην περιοχή

Πλεονεκτήματα της περιοχής

  • Ακριβής θέση σε μια ευρύτερη τοπική ονομασία
  • Σαφές γεωγραφικό πλαίσιο για την επιλογή «Νέα Πολιτεία Ευόσμου»
  • Πρακτικά ερωτήματα επίσκεψης για την κατοικία που εξετάζετε στην περιοχή «Νέα Πολιτεία Ευόσμου»

Η περιοχή με μια ματιά

Νέα Πολιτεία Ευόσμου: τόπος και κατοίκηση

Στη Νέα Πολιτεία Ευόσμου, η αναζήτηση κατοικίας πρέπει να ξεκαθαρίζει τη σχέση της διεύθυνσης με τον Περιφερειακό.

Τοπικά σημεία και τεκμηρίωση

Το δημοτικό σχέδιο κινητικότητας αναφέρεται ειδικά στην άνω Νέα Πολιτεία, πάνω από τον Περιφερειακό, στο πλαίσιο πρότασης συγκοινωνιακής σύνδεσης. Πηγή: Δήμος Κορδελιού-Ευόσμου, ΣΒΑΚ, Στάδιο 4.

Η επιλογή κατοικίας στην πράξη

Η αναφορά αυτή δεν σημαίνει ότι όλη η Νέα Πολιτεία βρίσκεται στην ίδια πλευρά ούτε ότι έχει ίδια καθημερινή διαδρομή. Για κάθε διαμέρισμα δοκιμάστε την πρόσβαση και την επιστροφή σας. Αν θέλετε χώρο εργασίας στο σπίτι, ελέγξτε φυσικό φως και απομόνωση στον ίδιο τον χώρο, όχι μόνο τον γενικό χαρακτήρα της γειτονιάς.

Για να συνεχίσετε τη σύγκριση με αφετηρία «Νέα Πολιτεία Ευόσμου», δείτε και τις σχετικές σελίδες: Εύοσμος.

Συχνές ερωτήσεις

Είναι όλη η Νέα Πολιτεία ίδια με την άνω Νέα Πολιτεία;

Η ειδικότερη ονομασία της μελέτης δεν αρκεί για να ταυτίσει όλη την περιοχή.

Αποδεικνύεται λειτουργούν δρομολόγιο Νέας Πολιτείας από τη μελέτη;

Η αναφορά αφορά πρόταση και χρειάζεται σημερινή επιβεβαίωση από τον αρμόδιο φορέα.

Τι να ζητήσω για κατοικία στη Νέα Πολιτεία Ευόσμου;

Το ακριβές σημείο και τη θέση του ως προς τις διαδρομές που θα χρησιμοποιώ.

Τρέχουσα διαθεσιμότητα

Αυτή τη στιγμή καταγράφονται 1 ακίνητα στην περιοχή Νέα Πολιτεία.

Τελευταία ενημέρωση σελίδας:

Bee Iolkos

Ο επόμενος χώρος σου,
στην περιοχή που επιλέγεις.

Μαζί, αναζητούμε το ακίνητο που ανταποκρίνεται στις ανάγκες σου.

Μίλησε μαζί μας